Waterlelie

Logosynthese LIVE – driedaags verdiepingsseminar voor professionals

Voorwaarde: ervaring in een begeleidend beroep, Logosynthese Basistraining afgerond en bij voorkeur een of meer verdiepingsseminars.

In deze training gaat het over je eigen proces. Elke deelnemer wordt uitgenodigd voor een persoonlijke sessie met een van de trainers, vóór de groep. Dit zijn werkelijke sessies, zoals in een persoonlijke therapie- of coaching-sessie. De sessies worden grondig nabesproken in de groep, waarbij wordt ingegaan op toepassing van de Logosynthese principes, vragen, overwegingen en keuzes. Er is veel ruimte voor de persoonlijke ervaringen van groepsleden. Naar keuze van de trainers kunnen verschillende protocollen, oefeningen en werkwijzen aan bod komen. Daarnaast is er ruimte om te werken in oefengroepen.

Meer informatie: Lees meer over de inhoud van de training op de website.

Data: 5, 6 en 7 november 2026

Locatie: we zijn te gast in de sfeervolle omgeving van het Dominicanenklooster Huissen, Stadsdam 1 in Huissen, www.kloosterhuissen.nl.
Op basis van beschikbaarheid is het mogelijk om in het klooster ook aanvullende overnachting met ontbijt te boeken. De kosten bedragen:
Overnachting incl. ontbijt, eenpersoonskamer met gedeeld sanitair incl. BTW, excl. toeristenbelasting à €1,25 p.p.p.n.: € 85,00 p.p.
Overnachting incl. ontbijt, eenpersoonskamer met eigen sanitair incl. BTW, excl. toeristenbelasting à €1,25 p.p.p.n.: € 106,80 p.p.
Warme maaltijd (buffet) € 24,00 p.p. (incl btw).
Neem voor reservering van overnachtingen en maaltijden contact op met Dominicanenklooster Huissen via accommodatie@kloosterhuissen.nl.

Kosten: training inclusief lunch: 895 euro. Eventuele diners en overnachtingen zijn voor eigen rekening (zie boven).

Annulering: Bij annulering binnen 6 weken voor aanvang van het seminar worden 220 euro voor gemaakte (accommodatie)kosten in rekening gebracht.

SKB- accreditatie: voor dit seminar is geen SKB-accreditatie aangevraagd.

Inschrijven: Gebruik het inschrijfformulier om je voor het seminar aan te melden. Let op: de uiterste inschrijfdatum is 1 juni 2026!
Voor dit seminar geldt een groepsgrootte van minimaal 6 en maximaal 12 deelnemers. Aanmeldingen worden behandeld in volgorde van binnenkomst.

Heb je vragen over deze Logosynthese training voor professionals? Stuur ons een bericht via het contactformulier.

Urenschema

Donderdag 5 november 2026

9:30 - 17:30
Start seminar

Vrijdag 6 november 2026

9:30 - 17:30
Seminardag 2

Zaterdag 7 november 2026

9:30 - 16:30
Seminardag 3

(start)Datum

05 - 07 nov 2026

Tijd

(drie dagen, zie urenschema)
Hele dag

Kosten

€895.00
Dominicanenklooster Huissen

Locatie

Dominicanenklooster Huissen
Website
http://www.kloosterhuissen.nl
Categorie

Organisator

Astrid Klein Lankhorst en Olga Teunis